Montáž & Servis

Dodáváme a servisujeme: Dopravní pásy, ploché hnací řemeny, modulární pásy, ozubené řemeny

Montážní a servisní práce provádíme na území České republiky a Slovenska přímo na zařízení zákazníka dle jeho požadavků, a to až do šíře pásu 3600 mm. Je možná domluva se zákazníkem na provedení servisního zásahu na stroji tak, aby servis stroje nezasahoval do jeho výrobního harmonogramu.

Servis pásů - 01 Servis pásů - 02 Servis pásů - 03 Servis pásů - 04 Servis pásů - 05 Servis pásů - 06 Servis pásů - 07 Servis pásů - 08 Servis pásů - 09 Servis pásů - 10 Servis pásů - 10 Servis pásů - 10

Takhle ne!

Čas od času se při servisních zásazích nebo při řešení havárií setkáváme s neodborně provedenou instalací pásů nebo diletantstvím při jejich opravě. Někteří majitelé strojů využívajících pásy se svou vlastní instalací pásů nebo jejich opravou nevyhovujícím způsobem snaží ušetřit, nicméně ve výsledku je jejich přístup stojí daleko víc peněz. Poškozený, špatně spojený pás může poškodit stroj, znehodnotit velké množství výrobků, nebo prostě vypoví službu v ten nejméně vhodný okamžik. Věřte tedy, že se skutečně vyplatí investovat do profesionálního osazení pásů a dbát na jejich pravidelný servis.
Poškození pásů - 01

Špatně slepený řemen. Špice zubů jsou dolepovány, pevnost tohoto spoje je skoro rovna nule.

Poškození pásů- 02

Příklad špatného seřízení pásu ve stroji. Pás se bude v tomto místě odírat a pravděpodobně brzy praskne.

Poškození pásů- 03

Opět špatné seřízení pásu ve stroji. Na levé straně pásu je patrné zkrabacení vzniklé otlakem o část stroje. Pás je na výměnu.

Poškození pásů- 04

Silné poškození modulárního pásu vzniklé neodbornou manipulací.